Cranes Guide

Twój najprostszy wybór!

Cranes Guide został zaprojektowany, by umożliwić precyzyjny dobór odpowiedniego żurawia hydraulicznego do wymogów konkretnego zadania. Aplikacja ta zapewnia pełen komfort użytkowania przy zachowaniu standardów jakości. Z Cranes Guide każdy użytkownik zachowuje pełną kontrolę nad swoim projektem oraz oszczędza czas, przy stałym dostępie do aktualnych informacji dotyczących dostępnych typów żurawi.

Każdego dnia, miliony ludzi zarządza różnorodnymi projektami - od przemysłowych po budowlane, które wymagają odpowiednich żurawi hydraulicznych. W zależności od niezbędnych parametrów i właściwych warunków przestrzeni można dobrać odpowiedni typ żurawia. Ważnym jest, aby żuraw hydrauliczny został dobranym w oparciu o szczegółowe wymagania danego projektu, aby spełnić swoje zadanie efektywnie i wydajnie.

Żuraw

Wybór żurawia, który jest najbardziej dopasowany do konkretnego zadania to podstawowa czynność, która powinna wykonać osoba odpowiedzialna za planowanie i monitorowanie aktualnego statusu pracy wykonywanej przy użyciu żurawia hydraulicznego. Jednak to fundamentalne zadanie zawsze wymaga osoby odpowiedzialnej, która jest w stanie poświęcić na nie swój czas i uwagę. Dlaczego by nie usprawnić i skrócić tego procesu? Jedyną rzeczą, która jest niezbędna to odpowiednie narzędzie. I to właśnie zapewnia Black Core.

Globalna

skala

Cranes Guide to wyjątkowe rozwiązanie w skali globalnej, w odpowiedzi na potrzeby klientów. Black Core - specjalizujący się w projektowaniu i rozwoju profesjonalnego oprogramowania dla przemysłu. Ich domeną jest produkcja wysokiej jakości oprogramowania , które opiera się na mechanizmach zwinnego zarządzania oraz modelu SaaS, w efekcie wytwarzana aplikacja jest intuicyjna, oszczędza czas i oferuje użytkownikowi skuteczne narzędzie dostępne w przyjaznej dla użytkownika formie. Ważna cecha Cranes Guide jest niski czas niezbędny do osiągania pożądanych rezultatów. W ciągu kilku sekund użytkownik nie tylko odnajdzie najlepszy typ żurawia w danym przypadku, ale także nie będzie musiał przeprowadzać czasochłonnych kalkulacji i analiz. Ponadto system wymaga zaledwie minimum czasu do jego nauki w celu wykorzystania wszystkich jego możliwości. A dokładniej - niezbędne jest wprowadzenie zaledwie trzech podstawowych parametrów do systemu - ładowności, zasięgu oraz wysokości. Reszta wykonana zostaje automatycznie, analiza dostarcza odpowiednio dobrany żuraw, redukując przy tym czas. Dodatkowo podnosi wydajność pracowników, którzy mają do dyspozycji intuicyjne narzędzie, dzięki któremu ich praca zostaje usprawniona, a osiągnięty jej wynik w pełni satysfakcjonujący. Poza tym aplikacja eliminuje prawdopodobieństwo błędów obliczeń i oceny. W celu ułatwienia pracy aplikacja jest dostępna w 10 językach i posiada opcję jego zmiany.

Idealne rozwiązanie

Cranes Guide to narzędzie rozwijane przez profesjonalistów - może być wykorzystywane zarówno przez osoby niedoświadczone, jak i specjalistów z całego świata. Rozwiązanie to znacznie pomaga i ułatwia pracę osoby odpowiedzialnej lub zaangażowanej w przygotowanie działającego wyposażenia żurawia. Ponadto aplikacja może ograniczyć pracę osób, które okazjonalnie muszą dobrać odpowiedni typ żurawia. Najczęściej po prostu nie posiadają one narzędzi lub materiałów niezbędnych do wykonania takiego zadania. W związku z tym Cranes Guide to idealne rozwiązanie dla wszystkich na świecie, którzy przynajmniej raz są odpowiedzialni za zaplanowanie prac dźwigowych.

Należy zauważyć, że żurawie hydrauliczne są szeroko stosowane przez firmy na całym świecie. Najprawdopodobniej jedną z pierwszych rzeczy, które przychodzą na myśl, rozważając o żurawiach jest plac budowy. W zasadzie jednak uważane są za szczególnie przydatne urządzenia, które mogą być wykorzystywane praktycznie w każdym sektorze przemysłu w dowolnym miejscu na świecie. Warto podkreślić, że na świecie jest zaledwie pięciu wiodących producentów żurawi, dlatego ten sam typ żurawia można spotkać na różnych kontynentach. Dzięki temu potencjalni użytkownicy aplikacji znajdują się w dowolnej części globu, co oznacza, że powinna być ona dostosowana do zmieniających się potrzeb różnych osób. Cranes Guide jest zatem zaprojektowany tak, aby zaspokoić potrzeby użytkowników na całym świecie, dzięki swojej skuteczności i wszechstronności, które pozostają podstawowymi cechami tej aplikacji. Cranes Guide jest uniwersalny i może być używany przez użytkowników z całego świata. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu znormalizowanych parametrów do wszystkich typów żurawi. Dzięki temu te same żurawie i aplikacje mogą być używane na całym świecie. Otwiera to możliwość korzystania z ogólnodostępnego Cranes Guide przez firmy z różnych krajów.

Testy

Cranes Guide został dynamicznie przetestowany przez wiele osób zajmujących się żurawiami hydraulicznymi, okazał się pomocny, odpowiednio wykonany i w pełni użyteczny. Aplikacja została wydana na trzech platformach (wersja internetowa, iOS, Android) w celu maksymalizacji dostępności i zastosowania.

Cranes Guide w wersji 1.0 jest już dostępny. Wersja zawiera tylko dane żurawi wyprodukowanych w 2019 roku przez Liebherr Group, największą na świecie firmę dźwigową. Wydana wersja jest całkowicie darmowa i nie zawiera irytujących banerów reklamowych. Korzystanie z aplikacji jest dziecinnie proste. Po wpisaniu trzech podstawowych parametrów użytkownik jest w stanie dowiedzieć się, jaki typ żurawia jest niezbędny dla jego projektu. Cranes Guide ułatwia planowanie i skraca czas spędzany na tej czynności każdego dnia.

Dążenie do

doskonałości

Kolejna wersja aplikacji będzie zawierać kilka istotnych funkcji. Te nowe funkcje rozszerzą możliwości aplikacji, zachowując przy tym intuicyjność i łatwość obsługi. Kluczowym założeniem Cranes Guide jest łatwość i szybkość zadawania pytań i otrzymywania odpowiedzi, które precyzyjnie określają, jaki typ żurawia może wykonać daną pracę. Istotną cechą wprowadzoną w nowej wersji będzie możliwość uwzględniania przeszkód pojawiających się pomiędzy hakami a dźwigami. Co więcej, narzędzie zostanie wzbogacone o dodatkową opcję, dzięki której przygotowania będą uwzględniały również ciasną przestrzeń wokół dźwigu. Ta opcja nie tylko znacznie zmniejszyłaby ryzyko w środowisku pracy, ale także ułatwiłaby planowanie. Dodatkowo kolejna wersja aplikacji zostanie wzbogacona o funkcję służącą optymalizacji kosztów transportu. Użytkownik będzie mógł określić maksymalne obciążenie, które może wykorzystać do optymalizacji kosztów transportu. Dodatkowo nowa wersja aplikacji umożliwia użytkownikom wyszukiwanie żurawi według marek i roku, z którego baza danych zbiera parametry. Ponadto, Cranes Guide w wersji 2.0 będzie zawierał innych czołowych producentów dźwigów, tj. Tadano Faun, Terex, Demag i Grove. Dlatego, w przeciwieństwie do poprzedniej wersji, zaktualizowana aplikacja będzie wersją płatną, oferującą dodatkowe funkcje.

Black Core przewiduje ponad milion dostępnych konfiguracji, które aplikacja będzie rozpoznawała w ciągu jednej sekundy. Autorzy tej aplikacji wskazują, że wszystko to powinno dawać użytkownikom wysoki poziom satysfakcji.

Dalsze udoskonalenia to jedyny sposób na wypracowanie lepszych i wydajniejszych rozwiązań, które odniosą sukces na rynku światowym. Dlatego Black Core myśli o przyszłości swojej aplikacji. Rozszerzenie aplikacji Cranes Guide znacznie poprawiłoby jej dotychczasowe walory operacyjne. Rozszerzenie możliwości Cranes Guide zostałoby osiągnięte poprzez dodanie do oferty żurawi gąsienicowych.

W ten sposób Cranes Guide stałby się kompendium informacji swobodnie dostępnych dla wszystkich użytkowników na całym świecie.

Zastosowane technologie

UI/UX

SWIFT

iOS

Android

Rok

2020

Porozmawiajmy o Twoim

kolejnym wyzwaniu

Napisz do nas, a skontaktujemy się. Zobaczymy, czy pasujemy i jak możemy sobie nawzajem pomóc.